Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego KRS 0000035799
Wysokość kapitału zakładowego:
12.436.444,50 zł
REGON: 390024060 NIP: 692-000-17-74
KRS    NIP    REGON   
KODEKS ETYKI   

Mercus - Rzetelna Firma Mercus Przedsiębiorstwo Fair Play
 

MERCUSIADA 2015 w rytmach Disco Polo

2 paŸdziernika 2015 roku w Sunny Music Club w Legnicy odbyła się MERCUSIADA, która jak co roku, upamiętnia rocznicę powstania Spółki. Wszystkich przybyłych, uroczyście przywitał w imieniu Zarządu MERCUS Logistyka sp. z o.o. Bogusław Ksel Prezes Zarządu.

WYDZIAŁ PRZEWOZÓW W STRUKTURZE MERCUS Logistyka sp. z o.o.

MERCUS Logistyka sp. z o.o. z dniem 31 lipca 2015 roku przejęła zorganizowaną część przedsiębiorstwa POL-MIEDź TRANS sp. z o.o. pn. Wydział Przewozów Osobowych.

46 Rajd KGHM Polska Miedź S.A.

Kolejny Rajd KGHM i emocje z nim związane już za nami.

Tegoroczna trasa pieszej wędrówki po malowniczych Sudetach Zachodnich w tym Rudawach Janowickich i Górach Izerskich po czeskiej stronie – została zaplanowana na 3 dni.

I Edycja Programu „10 000 zł za zakupy” w sieci handlowej Mercus została zakończona.

18 maja 2015 r. została zakończona I Edycja Programu Lojalnościowego „10 000 zł za zakupy” w sieci handlowej Mercus.

Wzięli w niej udział Klienci, którzy w okresie od lutego do maja 2015 r. dokonali zakupów w naszych Galeriach Wnętrz i Centrach Zaopatrzenia Budownictwa.

Urodzinowe Szaleństwo w Galerii Gwiezdnej!

6 grudnia 2014 r. w Galerii Gwiezdnej w Legnicy świętowaliśmy nie tylko Mikołajki ale także III urodziny naszego centrum handlowego.

Mikołajki i III Urodziny Galerii Gwiezdnej nie były jedyną okazją do świętowania. W tym dniu mieliśmy przyjemność uhonorować nagrodami naszych Stałych Klientów w ramach konkursu „Sumuj-Wydawaj”.

Mercusiada 2014

Tegoroczna Mercusiada odbyła się pod dość intrygującym tytułem: "Cukierek albo psikus…"

Ponad 360 dni musieliśmy czekać, aby w tak zacnym gronie świętując kolejną rocznicę powstania spółki Mercus - spotkać się ponownie.

Mercus pomaga!

Z okazji otwarcia nowej powierzchni wystawienniczej w Galerii Wnętrz Mercus w Głogowie przy ul. Mickiewicza 48a, w piątek 12 września br. odbyła się niezwykła akcja charytatywna. Wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizowaliśmy zbiórkę krwi w mobilnym ambulansie.

Kolejna nagroda na naszym koncie

Podczas ostatnich Dni Partnerskich firmy Forte zostaliśmy uhonorowani nagrodą specjalną w kategorii wartość sprzedaży w 2013 roku. Jest nam niezmiernie miło, że meble firmy Forte przypadły Państwu do gustu i zapraszamy na zakupy do naszych Galerii Wnętrz i Salonów Meblowych.

Informacja o możliwości zakupu autoryzowanego salonu samochodwego

Uprzejmie informujemy, że w PHP "MERCUS" sp. z o.o. podjęto działania związane z wydzieleniem i zbyciem domeny Centrum Sprzedaży i Serwisu Samochodów przy ul. Jaworzyńskiej 114 w Legnicy woj. dolnośląskie.
W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z informacją o możliwości sprzedaży autoryzowanego salonu samochodowego z przylegającymi do niego: serwisem, blacharnią, lakiernią i myjnią samochodową. Wszystkie wyżej wymienione nieruchomości znajdują się na jednym wydzielonym obszarze.
Przeczytaj całe ogłoszenie

Galeria Gwiezdna - Salonem Roku 2013 w województwie dolnośląskim.

W minionym tygodniu mieliœmy zaszczyt uczestniczyć na prestiżowej gali zorganizowanej przez Wydawnictwo Publikator w Warszawie, gdzie odebraliśmy pierwszą nagrodę w kategorii Salon Roku 2013 w województwie dolnośląskim. Jest nam niezmiernie miło, iż nasze starania zostały zauważone, dodatkowo tak prestiżowa nagroda jest dla nas motorem napędowym do dalszych działań w udoskonalaniu naszych salonów meblowych oraz galerii wnętrz.

Wyprawa życia

Po miesięcznej nieobecnoci powrócił z wyprawy życia nasz Pracownik - Szymon Mańko. To on wraz z 13 kolegami zdobywał szczyt Manaslu położony w Nepalu o wysokoci 8163m npm. Swoj‘ wyprawę rozpoczęli 16 wrzenia 2013 roku. Po przylocie potrzebne było 15 dni na aklimatyzację i dojcie do góry.

Świętujemy - pomagamy

W sobotę (23 listopada) obchodzilimy 6 urodziny Galerii Wnętrz w Głogowie. Z tej okazji wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa zorganizowalimy zbiórkę krwii dla chorego Adrianka. Zjawiło się dużo osób, które chętnie podzieliły się tym życiodajnym płynem.

Baśnie tysiąca i jednej nocy

W piątkowe popołudnie w Sunny Music Club w Legnicy zgromadzili się pracownicy PHP Mercus sp. z o.o. w strojach jak z baśni. Nadjeżdżające samochody poprzebieranych pracowników oznaczają tylko jedno - obchody kolejnej rocznicy powstania spółki - Mercusiadę.

Festyn Zakładu Wzbogacania Rud

Ostatnie spotkanie prezentacyjne w tym roku odbyło się w Lubinie. Na terenie OSiRu swoje święto obchodzili pracownicy Zakładu Wzbogacania Rud. Pogoda dopisała, a stoisko m.in. z nowym Seatem Leonem odwiedziło kilkaset rodzin, które zaciekawione całkowicie nowym wyglądem nowego modelu, pytały o szczegóły i ceny.

Ceramika i Seat

Pięknie prezentowały się nowe modele Seata pomiędzy stołami z Bolesławiecką Ceramiką. Klasyczne "pawie oczka", które przyozdabiają ręcznie wykonaną ceramikę doskonale kontrastowały z dynamiczną linią nowych modeli.

Piękne Agaty - piękne Seaty

Po raz drugi odwiedziliśmy odbywające się we Lwówku Śląskim święto szlachetnych kamieni - Agatów. Te kolorowe kamienie przyciągają tysiące turystów i mieszkańców bliższych i dalszych okolic.

Lubińskie Błonia przywitały Seata

W ciepły czerwcowy weekend prezentowaliśmy ofertę swoich aut podczas Dni Lubina. Pogoda dopisała, a lubinianie nie zawiedli frekwencją. Pytaniom nie było końca, a nasi doradcy chętnie opowiadali o osiągach, spalaniu, momencie obrotowym i innych mniej lub bardziej specjalistycznych danych.

Czerwcowe Festyny

Czerwiec to początek naszych prezentacji oferty samochodów. Zaczynamy wraz z festynami pracowników GK KGHM Polska Miedź S.A. Festyny te gromadzą całe rodziny, które w bardzo luźnej atmosferze spędzają czas urozmaicany różnymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami.

Dzień dziecka w PHP Mercus

W dniu 22 czerwca 2013 roku Zarząd Spółki zaprosił wszystkie dzieci pracowników spółki z rodzicami na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Spotkanie odbyło się w Iwnie, gdzie każdy znalazł coś dla siebie.

"Wycieczka za raty" wręczona!

W dniu 27 marca w Galerii Gwiezdnej została wręczona nagroda w promocji "Wycieczka za raty". Wyjazd w ciepłe kraje, na lodowiec lub w każdy inny zakątek świata wygrała Pani Świetława z Prochowic.

Certyfikat Systemu Zarządzania jakością utrzymany.

Koniec roku 2012 okazał się bardzo udany dla Zakładu Produkcji Elektro-Mechanicznej w Sobinie. Audytor wiodący z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przeprowadził audyt nadzoru.

Jubileuszowy Tytuł Perły Polskiej Gospodarki w rękach naszej firmy

Miło nam poinformować, że 16 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie podczas jubileuszowej X Gali Pereł Polskiej Gospodarki, organizowanej przez wydawcę anglojęzycznego miesięcznika Polish Market zostaliśmy wyróżnieni tytułem Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże.

Jesteśmy Odpowiedzialnym Pracodawcą

W 2012 roku wzięliśmy po raz pierwszy udział w plebiscycie organizowanym przez "Biznes Magazyn - Strefa Gospodarki" - krajowy dodatek do Gazety Prawnej. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w poszczególnych rejonach kraju, a celem propagowanie prawidłowych wzorców, strategii i modeli w zakresie polityki personalnej w poszczególnych firmach.

Mercusiada 2012

W dniu 28 września 2012 roku pracownicy Przedsiębiorstwa Handlowo - Produkcyjnego Mercus sp. z o. o. w Polkowicach świętowali rocznicę powstania spółki, bowiem dokładnie 1 października minęło 21 lat naszego istnienia.

Bursztynowy weekend we Lwówku Śląskim

Bursztynowy weekend we Lwówku Śląskim Lwóweckie Lato Agatowe (święto poszukiwaczy skarbów Ziemi) to impreza plenerowa, której głównym elementem jest międzynarodowa giełda minerałów uważana za największą mineralogiczną imprezę w Polsce. Nie tylko poszukiwacze przybywają w lipcowy weekend do tego osobliwego miasta. Przyciąga ono także tysiące turystów, którzy chcą zobaczyć skarby Ziemi oraz zobaczyć na żywo światowe gwiazdy.

Kolejne Święto Ceramiki za nami

W dniach 25-26 sierpnia 2012 roku uczestniczyliśmy w kolejnych obchodach Święta Ceramiki w Bolesławcu prezentując ofertę Auto Mercus - Autoryzowanego Dealera Samochodów Marki Seat i SsangYong. W sobotę prezentowane były samochody Marki Seat, natomiast w niedzielę marki Ssang Yong.

 
 
Sprawdź pocztę


©MERCUS Logistyka sp. z o.o. 2008 zaloguj